BEN KİMİM?

Merhabalar,

Sizlere biraz kendimden bahsedeyim.

Bilgisayar Programlama ve Bilgi Teknolojileri mezunuyken bilgisayarlarla dolu dünyamdan çıkıp hayatımın aşkıyla evlendim. Sonra bir melek göklerde indi kucağıma tüm hayatımı değiştirdi. Artık bambaşka bir aşkım vardı. İşi gücü bıraktım tüm işim gücüm Beril'im oldu. Kızımı kucağıma almamla beraber bu dönemde Çalışma ekonomisi ve Endüstri İlişkileri mezuniyetimi de elde ederek Bilg. Programcısı, Anne ve Çalışma Ekonomisti ünvanlarına sahip oldum.

Kızım Beril'i büyütürken bu uzun yolculukta en endişe duyduğum anlarda merakla oturup başına aradım cevapları bulurken yoldaşım yine bilgisayarım oldu.

Beril şimdi 4 yaşında ve 4 senedir birikenler daha şimdiden koca bir dağ oldu.  Biz de kızımla 2010'den beri sahip olduğum blogumun yerine www.birsenle.com ile yepyeni bir web sitesi oluşturmaya karar verdim.

birsenle.com'da oyuncaklarımızı, kitaplarımızı, kullandığımız beğendiğimiz ürünlerin en samimi yorumlarını, gezdiğimiz yerleri, çocuk modası, yaptığımız etkinlikleri, aile hayatımızı ve anne, bebek, çocuk hakkında yararlı bilgileri paylaşıyoruz.

Anne olmanın öncesinde bir kadın olarak da merakla araştırdığım bir başka konu da kozmetik. Yeni kozmetik ürünlerini almayı denemeyi de çok sevdiğimden kullandığım, beğendiğim  kozmetik ürünleri ve kişisel bakım elektroniği hakkında deneyimlerimi paylaşmaya bayılıyorum. Ayrıca terzi bir annenin kızı olarak da kendim çabalayarak öğrendiğim dikiş merakımdan ve "Kendin Yap / DIY" projelerimden de birsenle.com'da bahsediyorum.

Ve en önemlisi seyahat etmeyi ve keşfetmeyi seviyorum. Seyahat etmek ailemizin bir tutkusu! Türkiye'nin bir çok yerini, kültürlerin farklılıklarını yakalamak, ilginç geleneklerine şahit olmak, farklı bakış açıları ve fikirleri anlamak, antik kentleri dolaşmak ve sonu gelmez bu yolculukta ailemle keyif almak hayatımızın bir bakıma anlamı oldu. Bunları yaşarken konakladığımız, yemek yediğimiz mekanları paylaşmak da hayatımıza renk kattı.

Tüm bunları da resimleyip @birsenlee instagram hesabımda görüntülüyorum.

Sizleri de dünyamıza davet ederiz.

Sevgiler,

Birsen AkyolKısa Özgeçmiş;


  • www.birsenle.com site kurucusu. / 2017
  • Anadolu Üniversitesi - Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri / 2012
  • Blog yazarlığına başladım. / 2010
  • Sakarya Üniversitesi - Bilgisayar Programlama ve Bilgi Teknolojileri / 2006
  • Bilge Adam Bilgi Teknolojileri Akademisi - Sistem Uzmanlığı / 2004
  • Üsküdar Lisesi (Yabancı Dil Ağırlıklı) / 2000 - 2004 yıllarında web sitesinin yapılanmasına katkıda bulundum.


Bumerang - Yazarkafe
© Sağ Tıklama Engeli