SONBAHAR KIŞ SOKAK STİLİ; KİM KARDASHİAN / ABOUT KIM KARDASHIAN STREET STYLE

Ocak 24, 2018

What is the new about Kim Kardashian and her street style?

Kim Kardashian; her yaptığıyla konuşulan, her giydiği olay olan moda ikonu, hayatını her anıyla gündemdeki dünyaca üne sahip güzel kadın. Şimdilerde de yeni doğan kızı "Chi" (shy diye okunuyormuş.)"newborn baby girl Chi" ile gündemde. Neden gündemde çünkü sağlık sorunları nedeniyle hamile kalamadığı için bir taşıyıcı anne sayesinde bir kız çocuk sahibi oldu. Allah analı babalı büyütsün ne diyelim dedikten sonra içini ve özel hayatında aslında nasıl biri olduğunu bilemediğim Kim Kardashian'ın tarzı ortada kürkler, transparan kıyafetler kıvrımlı vücudunun tüm ayrıntılarını kullandığı gösterişli kıyafetleri ile ortaya çıkan tarzını rağmen aslında sokak stiline bayıldığımı belirtmeliyim. Zaten kendisi de tanınmadan önce birçok ünlünün alışveriş danışmanı olarak çalışmış. Ve sokak stiliyle bizlere de alışveriş ve trend tüyoları da vermiş oluyor sanki. Bu yazımın konusunu Kim Kardashian temalı sokak modası olarak belirtmeliyim.

Sokak Stili'nin Vazgeçilmezleri

Sonbahar/Kış modası hakkında kombinlerimize ilham verebilecek stil ikonu Kim Kardashian'ın vazgeçilmezlerinden olan parçalar öncelikle vücuduna yapışan body, taytları ve topuklu ayakkabıları. Bu parçalara eşlik edenler ise oversize paltoları, trençkot ve blazer ceketleri.
Boyunu çok problem eden Kim Kardashian'ın ayaklarından topuklu ayakkabıları eksik olmuyor. Kıvrımlarını ortaya çıkaran atleti ve eteğinin modern tarzı gayet hoş olmuş. Ayrıca ucu açık ayakkabılarına bayıldım.


Blazer ceketleri vazgeçilmez olmasının sebebi aslında bu ceketlerin hem şık hem de sportif tarza yakışıyor olması. Çünkü vücudun mükemmel bölgelerini ön plana çıkarı sorunlu bölgelerinizi yok ediyor. 
Trençkotlar ve Oversize Paltolar

Trençkotların her türlü farklı modelini kullanan Kim Kardashian renklere de özen gösteriyor. Sonbaharın en güzel renklerini eteklerinde ve paltolarında kullanıyor. Trençkotlar demişken bu parçayı ister elbise üzerine isterseniz de bir tshirt ve jean üzerinde de kullanarak harika kombinler yapabilirsiniz.


Spor giyime de düşkün olan Kim Kardashian spor giyimde genelde bol kesimli sweatshirt ve eşofmanları tercih ediyor. Bu tarz giyimde kadifeyi de çok kullanıyor. 

BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİNİZ...

1 yorum

  1. Merhaba, yazınız için teşekkürler. Blog yazarlarının sosyal paylaşım ve buluşma noktasına sizleri de bekleriz. Böylelikle içeriklerinizi diğer blog yazarlarına tanıtabilir ve diğer blog yazarlarıyla kolaylıkla iletişim kurabilirsiniz. İyi çalışmalar. http://blogworld.com.tr.ht/

    YanıtlaSil

Her türlü görüşünüzü beklerim...

Bumerang - Yazarkafe
© Sağ Tıklama Engeli