Hem Parlatıcı Hem Nemlendirme Arıyorsanız!...

Mart 14, 2017


Merhabalar,

Bugünkü konumuz Flormar Flash Lip Gloss...Bu Flormar Flash dudak parlatıcısı bana yaptığım alışverişlerimden birinde hediye olarak verildi. Ben de denemek istedim. Deneyimlerimden bahsetmem gerekirse, ambalajın yapısı dudağınıza parlatıcı sürebilmeniz için çok harika yapılmış. Parlatıcı dudağına parlatıcıyı çok eşit yayılmasını sağlıyor. Dış görünümü ve tasarımı harika diyebilirim. 


Gelelim rengine  bendeki rengi 2 - Uptown Funk açık mercan diyebilirim. Dudağınıza sürüldüğünde rengi belli belirsiz. Hoş bir parlaklık veriyor. Bir süre sonra kayboluyor ve dudağınıza nemlendirici etkisi bırakıyor ve yumuşaklık sağlıyor. Ama belli belirsiz renk kayboluyor. Kalıcılık yok.


Sonuçta, bu ürünün beğendiğim yanları parlaklık, nemlendirme, yumuşaklık vermesi, sürülme kolaylığı ve ambalaj tasarımı. Beğenmediğim yanları renk vermemesi. 

Tavsiye olarak şunları söyleyebilirim. Renk namına birşey yok. Belki bendeki renk böyledir. Ama mercan renkli bir ruj üzerine parlatıcı olarak sürülebilir. Ama gün içinde tazelemek şartıyla. BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİNİZ...

4 yorum

Her türlü görüşünüzü beklerim...

Bumerang - Yazarkafe
© Sağ Tıklama Engeli