Oriflame Makyaj Bazını Denediniz Mi?...

Kasım 04, 2016Sevgili blogseverler,

Şimdi sizlerle uzun zaman önce aldığım bir ürünü takdim etmek isterim. Ben bu ürünü çok beğendim. Hala kullanıyorum. Benim cildim karma ve bazen de pul pul olur. Bu nedenle föndötenim pul pul gözükmesin diye önce makyaj bazı sürmem gerekir. Üstüne fondöten sonra transparan pudram vs. devam ederim. 


Oriflame temsilcisi olduğum günlerde almış olduğum bir ürününü çok beğenerek hala kullanırım. O zamanlar ambalajı böyleydi. Oriflame Face Primer makyaj bazı. Bu arada yanlış anlaşılmasın artık temsilci değilim.


Şimdi ise ambalajı aşağıdaki gibi. Buradan fiyatını öğrenebilirsiniz. Severek kullanıyorum. Tavsiye ederim. Denemenizde fayda var. Ben Oriflame ürünlerini Avon'dan daha çok seviyorum nedense. Sanki daha kaliteli geliyor.

Sevgiler...


BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİNİZ...

10 yorum

 1. bende oriflamenin ürünlerini avondan daha çok beğenirim ama almayalı o kadar uzun zaman oldu ki, sevgiler...

  YanıtlaSil
 2. Bende severek kullaniyorum bu urunu en azindan slikonsuz

  YanıtlaSil
 3. Oriflamenin ürünleri bitkisel ama avona göre çok daha pahalılar ☺ ilk başta avonu kesfetmiştim ama yüz bakım ürünleri bana hiç iyi gelmemişti ve huylanınca sadece rujlarını ve farlarını almaya başladım. Sonra oriflamemı keşfettim ve üniversitede bütün ürünlerimi ordan aldım ☺ şimdi genellikle avon golden rose falan var. ama oriflamemın fondatenleri çok güzel yine one markası mıydı morlu onunkiler çok iyiydi

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet oriflame.. Avon'dan pahalı doğru söylüyorsun. Ben de önce Avon kullanmıştım tıpkı senin gibi ama ben de bir çok ürününden memnun kalmadım sadece Şu bronze allıklarından kullanıyorum. :)

   Sil
 4. Oriflame kullanmıyorum uzun süreli. Piyasa o kadar geniş ve seçenek çokki sanırım bazılarını unutuyoruz. Sevgiler...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet onu deneyeyim bunu da deneyeyim aaa bu daha güzelmiş derken ipin ucu kaçıyor çeşit çok :)

   Sil
 5. Evet, o algı bende de vardı; Oriflame 'ı Avon markasından daha başarılı ve iyi görüyordum. Artık ulaşma imkanım olmadığı için hangisi daha iyidir bilemiyorum tabi. Güle güle kullanın :)

  YanıtlaSil
 6. kesinlikle avona göre daha kaliteli . Ben hala bazı ürünlerini severek kullanırım

  YanıtlaSil

Her türlü görüşünüzü beklerim...

Bumerang - Yazarkafe
© Sağ Tıklama Engeli