Cilt bakımı nemlendiriciler...

Mart 21, 2016

Merhaba blogseverler,

Cilt bakımı nemlendirme deyince o kadar çok ürün var ki gündüzü gecesi hassas cilt karma cilt young serileri yaşlanma karşıtı olanlar ne kullansak ne yapsak karıştı. Tabi özellikler artıkça markalara göre fiyatlar da artıyor. Ben de yıllar içinde çok marka denedim. Vichy, nivea, lancome, oriflame, avon... Veee cildinize ilaç gibi gelecek 2 ürün buldum.
Biri kızıma kullandığım mucizevi sudocream diğeri kardeşimin cilt doktorunun önerdiği excipial hydro.
Sudocream; cildinizde sivilce mi çıktı hemen üstüne bir nokta ertesi gün yok. Pişik, kuruluk, yara, kaşıntılı bir duru, tahriş hepsine birebir. Vicks kutusunu herkes bilir kutusu öyle ama bakmayın küçük olduğuna ben hergün kızımın yumuşak popişine kullandım 1 seneden fazla kullandım.


Excipial hydra ise cildi nemlendirmek için kullanılabilecek en güzel nemlendirici o kadar çeşit nemlendiriciye para vermektense 8 liraya en güzeli.


Rosense ve royal rose kremlerim arada bir de bunlardan sürerim kokusu çok güzel. Dirseklerime, daha çok ellerime, ayaklarıma yatarken bazen sürerim. Ama tabi kremler yapış yapış yapar ya o hissi hiç sevmem. Ama yumuşacık yapar.


Garnierin bu kremini de kullanmıştım. Hala bazen kullanırım. Uygun fiyatlı güzel bir nemlendirici. Kokusu hafif.


Helia-D kremi kayınvalidem viyanadan getirmişti bana. Karma ciltler için çok güzel bir krem. Sürdükten sonra sanki bir ferahlama tazelik hissediyorum. Genelde günboyu yüzümde makyaj kaldıysa temizledikten sonra bu kremi sürerim.


BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİNİZ...

0 yorum

Her türlü görüşünüzü beklerim...

© Sağ Tıklama Engeli