Bakım zamanı...

Mart 12, 2016

Merhabalar blogseverler,
İndirimm vakti sedim kolları sıvadım. Çıktım alışverişe mağazaları dolaşmaya başladım. Fakat eşime söz vermiştim lazım olanlar dışında alışveriş yapmamaya. Cilt bakımı için bir temizleme sütü ve bir de nemlendirici bakım kremine.
Derkwn watsonns da Loreal marka ürünlerde indirim olduğunu gördüm. %50 indirim ile 30 liraya aldım.


Loreal cilt düzgünleştirici temizleme sütü,
Loreal skin perfection cilt kusursuzlaştırıcı günlük nemlendirici

Beğendim mi? Bayıldım. Kokuları çok güzel daha önceden diadermine markalı temizleme sütünü kullanmıştım. Onun kokusunu sevmemiştim. İşlevleri aynı çabucak emiyor cilt. Bakım kremi olarak da garnier yağlı ciltler için olanı kullanıyordum. Onun da kokusu güzeldi ama loreal daha güzel daha ipeksi yağlı his bırakmıyor. 3 kere kullandım ama yumuşak bir his bıraktı. Beğendim. Cilt tonunu eşitlediğini iddia ediyor. Bunun için biraz daha kullanmak gerek.

Lux bebekler için pamuk?;
Benim 4 yaşında bir kızım var benim güzel kızıma alışveriş yaparken Civil mağazasından aldım. 6 liraydı ama gülsuyu sürerken temizleme sütünü sürerken normal köşeli pamuklardan daha geniş olduğundan rahat sürülüyor.

Emotion love roll on;
Rexona kullanıyordum değişiklik olsun diye aldım. Kokusu çok güzel edt de almıştım önceden günlük kullanım için. Ama rexona nın yerini tutamadı. Kalıcılığı yok.

Tekrar görüşmek dileğiyle...

BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİNİZ...

0 yorum

Her türlü görüşünüzü beklerim...

© Sağ Tıklama Engeli