Veet epilatörüm...

Şubat 08, 2016


Merhaba blogseverler,

Ben epilatörlerden korkan ben... Bundan 2 sene evveldi galiba. Kardeşimin ısrarıyla bir epilatör almaya karar verdim. Aynı şekilde kardeşim de sinbo epilatörünü değiştirmeye karar verdi. Bakındık araştırdık.  Ve hepsiburada.com'da yorumlarını okuyup fiyatını da uygun bularak
veet epilatörü almaya karar verdik. Sipariş ettik ve geldi. Her yazımda bahsediyorum ama malum kargo şirketleri düzelene kadar şikayetçi olacağım bu konuda.

Kutu içerisinden resimde gördükleriniz gibi hediye olarak acı azaltıcı bir sprey çıkıyor. Bir kere kullandım. Ehh... Öyle ahım şahım birşey yapmıyor. Sonra zaten gerek duymadım. Kullanımı çok basit 2 hız kademesi var. Işığı var önünde. İyi aydınlatıyor. Öyle eti çekme gibi bir durum yok fazla bastırırsanız cihaz duraklıyor. 
Şarjı gayet iyi ister direk kabloya bağlayabiliyor isterseniz haznesine yerleştirip şarj oluyor. Resimde kablosunu göremiyorsunuz çünkü bulamıyorum bir yerde unuttum tatilde sanırım :(

İnanın korkan ben hiç korkulacak birşey olmadığını anladım. Şimdi her yerde yanımda. sinek vızıltısı sesi var. Gıdıklarmış gibi acı ilk denemede biraz, sonra acı yok denecek kadar az. 

Şu an hepsiburada.com web sitesine baktım. Malesef yok ama mail atılırsa eminim getirtirler. :)
  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİNİZ...

1 yorum

 1. güzel bir ürümüş,
  yazınızda güzel olmuş ellerinize sağlık,
  bloğunuz bol yorumlu bol takipçili olur inşallah :)
  ben de bloğuma beklerim sizleri,
  sevgiler
  http://alisverisblogumuz.blogspot.com.tr/2017/01/peeling-ve-maske.html

  YanıtlaSil

Her türlü görüşünüzü beklerim...

© Sağ Tıklama Engeli