Fırçalarım ve Rimel,eyeline, göz kalemi üçlüm...

Şubat 17, 2016


Merhaba blogseverler,

Yeni aldığım ürünlerim :) Gratis'ten 1 şubat 2016 da aldım fırçalarımı. Çok da memnun kaldım. Aslında daha önceden Avon'un fırça seti bulunuyordu fakat kaş fırçası ucundan kırılınca yenisini almak istedim. Baktım bu setin fiyatı 8.90 lira. Bunu almakta karar kıldım. Fırça kılları yumuşacık Avon'un setinden kat be kat güzel. Kıllar dökülmüyor. (Avon'un ki dökülüyordu.) 

Ben bu fırça setini çok beğendim kullandım da gayet memnun kaldım.
Ha bu arada markası eklips idi sanırım.Sizlerle bir de muhteşem üçlüm bebeklerimden bahsetmek istedim. Ben eyeliner süremiyorum. Zaten ilerde farkedeceksiniz. Göz makyajlarımdan bazılarını paylaşmak isterim blogumda. Ama sonuçta ben profesyonel değilim yapa yapa öğreneceğim. Ama bu üçlü ile bu işi bitirmek üzereyim.
Resimde gördüğünüz rimel hayatımda elde ettiğim rimellerin en iyisi. İlk defa kirpiklerim upuzun ve kıvrık oldu. Daha önce bir çok marka denedim pahalı olanları bile ama yok. Kalem de maybeline... o da çok güzel akmıyor. Ama göz kapağına bulaşıyor. Eyeliner kalem tipi de tam bana uydu. önce çiziyorum sonra kalemle boyuyorum içini. Herkesin yöntemi farklı her yiğidin yoğurt yeyişi diyerek devam etmeyeceğim tabiki :) Neyse sonra muhteşem rimelim. İşte bu kadar...


BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİNİZ...

3 yorum

 1. Güzel günlerde kullanın hepsini de, fırçalardan bende memnunum. Keşif etkinliğinde tanıştım bloğunuzla. Takipteyim, bende beklerim. Tebessümle:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim. Ben de memnuniyetle hala kullanıyorum. Ben de takipçinizim... :)

   Sil
  2. Bu yorum yazar tarafından silindi.

   Sil

Her türlü görüşünüzü beklerim...

© Sağ Tıklama Engeli