Rossmann alışverişimde tanıştığım yeni marka... ISANA !!!

Ocak 19, 2016


Blogumu açtıktan sonra evliliğim ve kızımın dünyaya gelmesiyle biraz ara verdim. Ama artık kızım uykuya ben bloguma koşuyorum. Sesimi duyan birilerinin olması beni mutlu ediyor. Blogumda hatrı sayılır takipçim oldu. İnstagramdan yüzlerce kişiye ulaşabiliyorum. Aldığım yorumlar mutlu ediyor. Ve yine o paylaşma şevkiyle yeni bir paylaşım daha yapıyorum.

Yakacık Upcity'de bulduğum aslında Kartal'da da olması gereken Rossmann mağazası ISANA markasının iki ürünüyle tanışmama vesile oldu. Aslında mağazada oldukça geniş bir ürün yelpazesi var. Ama ben şimdilik çok beğendiğim bu iki ürününden bahsetmek istiyorum. Tanıtmaya sağdan başlayayım. Yeşil basınçlı şişedeki kuru şampuan. Fiyatı 7,99 lira. İnanamadınız değil mi? Elidor kuru şampuana tutup 13 bazen 17 lira vereceğime ya da Batiste kuru şampuana 24 lira vereceğime bu kuru şampuanı alırım. Çünkü Batiste kadar başarılı. Elidor gibi beyaz beyaz kalmıyor elde ettiğiniz görüntü ertesi güne kadar sürüyor. Ayrıca kokusu harika.

Bir diğer üründe yine pahalı ürünlerin alternatifi olabilecek bir ürün. John Frieda markasına vereceğim bir sürü paraya gerek yok. Saçımın elektriklenmesini engellemek için banyodan sonra elime biraz alıp saçlarımın uçlarından ortalara doğru sürüyorum. Fön çekmediğim günlerde doğal ama elektriklenmeyen saçlarım oluyor. Bu üründe 7 lira civarıydı.

Resimde ekstradan bir ürün daha görüyorsunuz. Taft markasına ait ürün de hafif nemli saçlarım için acil durumlarda kullanıyorum. Hafif dalgalı bir görünüm elde etmemi sağlıyor.


BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİNİZ...

1 yorum

  1. Bloğumda ödüllü blog keşif etkinliği var ayrıca bir de küçük bir çekiliş var beklerim sevgiler :)

    YanıtlaSil

Her türlü görüşünüzü beklerim...

Bumerang - Yazarkafe
© Sağ Tıklama Engeli