Deracine - Bioblas - Bioder / Ücretsiz Deneme Ürünleri Serüvenleri - 1

Şubat 02, 2015

Talep ettiğim ücretsiz deneme ürünleri geldi. Oldukça fazla ürün çeşidi bulunuyor. İlerleyen günlerde ürünlerin kullanımını bitirip yorumlarımı ekleyeceğim.
Öncelikle ürünler hakkında biraz bilgi edinelim.

Deracine Temizleme Serisi1. Temizleme Jeli, 2. Temizleme Sütü, 3. Tonik, 4. Peeling
ürünlerinden oluşur.
İçeriğindeki %100 bitkisel COMPLEX D19 ekstresi ile cilde daha temizleme, arındırma aşamasıda kırışıklık karşıtı bakım yapmaya başlar. Cildi derinlemesine temizlerken cildin yenilenmesini hızlandırır, kolajen dokuları canlandırır, nemsizlik, leke gibi cilt sorunları ile de mücadele eder.
Selülit Serisi
Biota Laboratuvarları'nda uzun süren AR-GE çalışmaları sonucunda geliştirilen COMPLEX D17, içerdiği vitaminler, mineraller, aminoasitler, antioksidanlar, doğal yağlar ve diğer bitkisel aktifler ile selüliti oluşturan etkenlerle mücadele eder.
Dolaşımı düzenler ve kılcal kan damarlarının dayanıklılığını arttırır
Fazla suyu atar, ödemi azaltır
Birikmiş toksin ve kimyasalları detoksifiye eder
Bağ dokusunun elastikiyetini arttır ve cildi aşağı doğru çekmesine engel olurDERACINE BIONEM Yoğun Nemlendirme Serisi'nin Sırrı
Zeytinyağı
Kayısı Çekirdeği Yağı
Tatlı Badem Yağı
Soya Yağı
Yağı Bu 4 bitkisel yağ, cilt yüzeyinde koruyucu bir tabaka oluşturur ve su kaybını önler. Böylelikle cilt doğal nemini koruyarak esneklik ve yumuşaklık kazanır.
Panthenol : Dermokozmetikte kullanılan en güçlü nemlendirici vitaminlerden biridir. Dış etkenlerden dolayı yıpranmış ve hassaslaşmış cilde yoğun bakım sağlarken derinin yenilenme sürecini hızlandırır ve elastikiyetini arttırır.
Allatoin : UV ışıma etkisi ile oluşan tahrişi yatıştırır, hücre yenilenmesine destek olur ve cildin bariyer fonksiyonunu güçlendirir.
Hidrolize süt proteini : Aminoasit ve protein içeriğiyle cilt hücrelerini besler, yeniler ve oluşan hasarı onarır. COMPLEX D19 ekstresi, içerdiği vitaminler, mineraller, aminoasitler, antioksidanlar, doğal yağlar ve diğer bitkisel aktifler ile kırışıklıklarla mücadele eder. Cildi içerden onarıp besler ve azalan yapı taşlarını yerine koyar. Çevresel faktörlerin yol açacağı hasalarada karşı da ciltte bariyer fonksiyonu görür.BIOBLAS Saç Dökülmesine Karşı Şampuan Serisi, saç dökülmesi sorununa kökten çözüm getirir. Üstelik sadece dönemsel bir bakımdan öte, düzenli kullanımda her yıkamada dolgun ve sağlıklı saçlara kavuşmanızı sağlar.

Deracine klinik araştırmalar sonucunda selülit sorununun çözümü için %100 bitkisel COMPLEX D17 ekstresini geliştirdi. COMPLEX D17 bitkisel özler ve yağların uygun değerdeki karışımları sonucunda hazırlanmıştır.
COMPLEX D17
Adiposit lobüllerinin fazla yağdan kurtulmasına yardımcı olur ve yağ depolanmasını engeller
Bal : Cilt bakımında eski Mısır'da ilk kez Kleopatra tarafından keşfedilmiş olan bal, tabiattaki en güçlü antiseptiklerden biridir. Cildin florasını etkili bir şekilde düzenlerken cilt hücrelerini besler, yeniler ve ciltteki deformasyonu onarır. Aynı zamanda cildi yumuşatır ve nemlendirir.

BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİNİZ...

3 yorum

Her türlü görüşünüzü beklerim...

© Sağ Tıklama Engeli